Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Ahoj, já jsem Korona!

Současná pandemie koronaviru se dotýká i dětí, které často nerozumí tomu, proč nesmí do školky nebo navštěvovat své babičky. Mohou mít obavy a strachy, které vůbec nevnímáme. Ani dospělí mnohdy nevědí, jak o pandemii mluvit, co si o tom ale mají myslet děti a jak jim hrozbu koronaviru vysvětlit? Proto psychologické pracoviště Ministerstva vnitra České republiky spolu s dalšími dobrovolníky připravilo v rámci mezinárodní spolupráce českou verzi ilustrované brožurky pro malé i velké „Ahoj, já jsem Korona“. Pokud pomůžeme dětem správně a v klidné atmosféře vysvětlit fakta, pochopit běžné emoce jako strach, úzkost, hněv a smutek, pomůžeme nejen jim, ale i sobě.   

Dokument „Ahoj, já jsem Korona!“ ke stažení v příspěvku.

k_pouziti_materialu_-_ahoj_-_ja_jsem_korona--page-001.jpgKe stažení zde: Ahoj, já jsem Korona!

 

Náhledy fotografií ze složky Koronavirus

Statistiky

Online: 1
Celkem: 295301
Měsíc: 3695
Den: 91